Canneman Kwartierstaten

Boso I I van Chatellerault

Boso I I van Chatellerault

Mannelijk ca. 1040 - na 1088  (> 49 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Boso I I van Chatellerault is geboren circa 1040; is gestorven na 1088.

    Gezin/Partner: Alienor van Thouars. Alienor (dochter van Amalrik van Thouars en Ermengarde van Mauleon) is geboren circa 1050; is gestorven na 1088. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. burggraaf van Chatelleraut Amalrik van Chatellerault  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1075; is gestorven vóór 1144; is begraven in Noyers.


Generatie: 2

  1. 2.  burggraaf van Chatelleraut Amalrik van Chatellerault Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Boso1) is geboren circa 1075; is gestorven vóór 1144; is begraven in Noyers.

    Gezin/Partner: Amalberga Bouchard. Amalberga is gestorven in 1126. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. hertogin-gemalin van Aquitanie Aenor/Eleanor van Chatellerault  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1103; is gestorven in mrt 1130 in Talmont-Saint-Hilaire; is begraven in Nieul-sur-l'Autise.


Generatie: 3

  1. 3.  hertogin-gemalin van Aquitanie Aenor/Eleanor van Chatellerault Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Amalrik2, 1.Boso1) is geboren circa 1103; is gestorven in mrt 1130 in Talmont-Saint-Hilaire; is begraven in Nieul-sur-l'Autise.

    Aenor/Eleanor is getrouwd met hertog van Aquitanie en Gascogne en graaf van Poitiers Willem X van Aquitanie in 1121 (civil). Willem (zoon van hertog van Aquitanie en Gascongne alsmede Graaf van Poitiers Willem I X van Aquitanie en Filippa van Toulouse) is geboren in 1099 in Toulouse; is gestorven op 9 apr 1137 in Santiago de Compostella. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. koningin-gemaal van Frankrijk Eleonora van Aquitanie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1122 in Bordeaux (?); is gestorven op 1 apr 1204 in Fontevraud/Poitiers(Poitou); is begraven in Fontevraud.


Generatie: 4

  1. 4.  koningin-gemaal van Frankrijk Eleonora van Aquitanie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Aenor/Eleanor3, 2.Amalrik2, 1.Boso1) is geboren circa 1122 in Bordeaux (?); is gestorven op 1 apr 1204 in Fontevraud/Poitiers(Poitou); is begraven in Fontevraud.

    Eleonora is getrouwd met koning van Frankrijk Lodewijk V I I van Frankrijk op 25 jul 1137 (civil) in Bordeau(Kathedraal), en is gescheiden van in 1152. Lodewijk (zoon van graaf van de Vexin Lodewijk V I van Frankrijk en koningin-gemalin van Frankrijk Adelheid van Maurienne) is geboren in 1120; is gestorven op 18 sep 1180 in Parijs; is begraven in St. Denis (Kathedraal). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. gravin van Champagne Maria van Frankrijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1145; is gestorven op 11 mrt 1198 in fontaines-les-Nones(bij Meaux); is begraven in Meaux (kathedraal).

    Eleonora is getrouwd met hertog van Normandie Henry I I van Engeland op 18 mei 1152 (civil) in Poitiers (St.Pieterskathedraal). Henry (zoon van graaf van Anjou, Maine en van Tours Godfried V van Anjou en keizerin-gemaal van het Heilige Roomse Rijk Mathilde van Engeland) is geboren op 5 mrt 1133 in le Mans; is gestorven op 6 jul 1189 in Chinon; is begraven in Abdij van Fontevraud. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. koningin van Castilie Eleonara van Engeland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 13 okt 1162 in kasteel van Domfront; is gestorven op 31 okt 1214 in Burgos; is begraven in Las Huelgas.
    2. 7. Jan van Engeland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 24 dec 1166 in Beaumont Palace (Oxford); is gestorven op 19 okt 1216 in Newark Castle (Nottinghamshire).